Piekarnia

 
 
SPOŁEM” PSS w Kielcach już od czterech pokoleń oferuje Państwu opartą na solidnej, tradycyjnej sztuce rzemieślniczej, szeroką gamę wyrobów piekarskich i ciastkarskich o niepowtarzalnym smaku, aromacie i cennych walorach żywieniowych. Tajemnica sukcesu to stosowanie w produkcji, przekazywanych z pokolenia na pokolenie w prawie niezmienionej formie receptur oraz bardzo wysoka jakość wyrobów, której podstawę stanowią najlepsze surowce oraz umiejętności pracowników. Dlatego też możemy poszczycić się posiadaniem Znaku „Jakość Tradycja” na chleb żytni razowy, chleb pszenny graham i żurek kielecki.

Jesteśmy producentem klasycznych chlebów mieszanych, pieczywa gatunkowego pszennego, żytniego i mieszanego oraz szerokiej gamy bułek. Technologia wytwarzania pieczywa w głównej mierze oparta jest na stosowaniu naturalnego wielofazowego wyprowadzenia ciast żytnich i pszennych. Aby uatrakcyjnić naszą propozycję wzbogacamy pieczywo dodatkiem nasion, płatków, otrąb, przetworów mlecznych oraz ziemniaczanych, owoców, orzechów, ziół. Oferujemy także różnorodny asortyment wyrobów ciastkarskich, od tradycyjnych ciast drożdżowych, piaskowych, serników czy szarlotek poprzez smażone wyroby z ciasta drożdżowego, herbatniki, aż po wykwintne ciasta kremowe.

Biorąc pod uwagę opinie odbiorców staramy się, aby nasze produkty były wytwarzane bez dodatku polepszaczy i substancji konserwujących. Pragniemy zaspokoić gusty i smaki jak najszerszej grupy klientów, dlatego troszczymy się o zachowanie tego co wartościowe w tradycji i poszukujemy ciągle tego co nowe i oryginalne.